Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry, bez przerywania ciągłości skóry i bez konieczności rekonwalescencji. Zabieg wykonywany urządzeniem, które otrzymało wyróżnienie w kategorii Produkty Unikatowe i Nowatorskie na Beauty Inspirations. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Więcej

Laserowy peeling węglowy, znany również jako hollywoodzki zabieg Black Doll, wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego (Nd:YAG) Carbon Peel & Tatoo Laser typu Q-Switch. Nasz laser emituje wiązkę laserową o aż trzech długościach fali: 532nm, 1064nm oraz 1320nm - to nowość na rynku nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY.

Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Cząsteczki węgla z maski CPY głęboko wnikają w najdrobniejsze nierówności, ujścia gruczołów łojowych, zagłębienia i pory skóry, a następnie absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozje. W następstwie tego zjawiska złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane. Warte podkreślenia jest zmniejszenie po zabiegu stanów zapalnych powstałych w przebiegu trądziku.

 

Więcej

Cała oferta medycyny estetycznej dostępna jest tutaj.

Więcej

Laser pracujący w trybie Q-Switch, Nd-YAG, o długości fali 1064nm i 532 nm. jest urządzeniem pozwalającym na usuwanie tatuażu bez uszkodzenia skóry i związanym z tym ryzykiem powstania zmian bliznowatych. Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu wiąże się z wprowadzeniem do terapii laserowej specyficznej funkcji Q-Switch. Istotą tego systemu jest zastosowanie bardzo krótkiego impulsu, o dużej energii. W naszym gabinecie testy laserowe i konsultacje są bezpłatne.

Więcej

Laser frakcyjny to jedna z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych do walki ze starzeniem się skóry, rozstępami oraz bliznami.

Jak działa laser frakcyjny w naszym gabinecie Yasumi Kraków?

Laser frakcyjny a dokładniej jego światło wnika w głąb skóry i jest pochłaniane przez zawartą w komórkach wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do natychmiastowego podgrzania wody zawartej w tkankach, a następnie jej odparowania i wydzielenia ciepła, które prowadzi do mikrouszkodzeń kolagenu i miejscowego przerwania ciągłości skóry. Dzięki uszkodzeniom wywołanym podczas zabiegu laserem frakcyjnym wykonywanym w gabinecie Yasumi Kraków, uruchamiane są procesy naprawcze, które zapoczątkowują proces odnowy uszkodzonych struktur. Skóra poddana zabiegowi regeneruje się, złuszcza oraz zagęszcza.  

Laser frakcyjny wykonany w Yasumi Kraków ma głównie za zadanie stymulowanie odtwarzania kolagenu, który stanowi tzw. rusztowanie dla skóry właściwej, jak również jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za jej napięcie.

Więcej

Przeszczep włosów FUE jest aktualnie najbardziej skuteczną metodą uzupełniania ubytków owłosienia na skórze głowy. Yasumi Medestetic Kraków, to jedno z niewielu miejsc w Krakowie wykonujące tego typu zabiegi.  Połowa mężczyzn przed 50 rokiem życia doświadcza oznak łysienia androgenowego. Często utrata włosów następuje wcześniej: już w wieku 20-30 lat. Przeszczep włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction) to zabieg wykonywany w naszym gabinecie w Krakowie  metodą, w której każda jednostka mieszkowa pobierana jest ręcznie z okolicy potylicznej i następnie przeszczepiana w miejsca o zmniejszonej gęstości włosów (okolica ciemieniowa, szczyt głowy, zakola). Włosy rosnące na tylnej powierzchni głowy są mniej wrażliwe na dihydrotestosteron, hormon odpowiedzialny za łysienie. Zachowują tę unikalną właściwość również po przeszczepieniu, a dzięki temu efekty zabiegu są długotrwałe. 

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów metodą FUE w gabinecie Yasumi Medestetic Kraków?

Procedura jest długotrwała, zajmuje kilka godzin. Okolica dawcza (ta z której pobieramy mieszki) powinna być ogolona do 1 mm. Następnie znieczulamy skórę miejscowo, pacjent jest przytomny przez cały czas trwania zabiegu. Pobieranie mieszków wykonywane jest ręcznie przy użyciu specjalnego sprzetu Harris SAFE System, następnie mieszki są wyciągane, przeglądane, oceniana jest ich jakość, a prawidłowe, zdrowe są liczone. Po zakończonym procesie pobierania i chwili przerwy, procedura znieczulania miejscowego jest powtarzana w okolicy, gdzie będą wszczepiane mieszki. Następnie za pomocą specjalnego implantera wszczepiamy włosy w zaplanowaną z pacjentem okolicę.

Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu?

Okolica poddana przeszczepowi włosów goi się do 2 tygodni, okolica dawcza około 7 dni, ale do  codziennej, normalnej aktywności można wrócić już kolejnego dnia po zabiegu. Do czasu wygojenia pojedynczych graftów pacjent powinien unikać pocierania skóry głowy, tak aby nie uszkadzać okolicy przeszczepionej. Należy zwilżać ją często solą fizjologiczną i unikać sytuacji w których mogłoby dojść do infekcji (wysiłek fizyczny, kontakt ze zwierzętami).

Czy zabieg pozostawia blizny?

Zabieg nie pozostawia trwałych blizn ponieważ każda jednostka mieszkowo-włosowa pobierana jest za pomocą wiertła o minimalnej średnicy 0,8 mm. Po wygojeniuskóry nie widać śladów przeszczepu nawet przy krótkiej fryzurze. W razie potrzeby po 6-8 miesiącach można powtórzyć zabieg, aby pogłębić jego efekt.

Czy przeszczep włosów metodą FUE wykonywany w gabinecie Yasumi Kraków Medestetic jest zabiegiem tylko dla mężczyzn?

Absolutnie nie. Często nadmierne przerzedzenie włosów jest również problemem kobiet. One także doświadczają łysienia androgenowego, a przeszczep włosów u kobiet może być najskuteczniejszą metodą uzupełnienia ubytków. Yasumi Kraków Medestetic również zajmuje się przeszczepianiem włosów u kobiet.

W jaki sposób należy przygotować się do zabiegu?

Pierwszy etap to konsultacja z lekarzem oraz wstępna kwalifikacja do do zabiegu. Następnie pacjent wykonuje zalecone badania krwi takie jak: morfologia, parametry stanu zapalnego, układ krzepnięcia, parametry nerkowe, wątrobowe. Jeśli wyniki są dobre możemy ustalać termin przeszczepu.

 

Jeśli nie jesteś zadolony ze swoich włosów, denerwują Cie zakola albo pojawiająca się łysina umów się już dziś na bezpłatną konsultację dotyczącą przeszczepu włosów. Yasumi, Kraków ul. Stefana Korbońskiego 12 to adres do zapamiętania.

Więcej

Konsultacje dermatologiczne to niezbędna rzecz jeśli masz jakieś problemy ze skórą. Kraków to miasto, w którym przyjmuje wielu specjalistów z dziedziny dermatologii. W gabinecie Yasumi w Krakowie konsultacje dermatologiczne przeprowadza dr Magdalena Pirowska, specjalista dermatolog – wenerolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, nabytą nie tylko podczas studiów i pracy w szpitalu, ale również udziałem w wielu konferencjach naukowych i szkoleniach z tej dziedziny oraz prowadząc badania kliniczne nad nowymi metodami leczenia schorzeń skórnych.

 Czym zajmujemy się w naszym gabinecie?

Przede wszystkim leczeniem wszelkiego rodzaju dermatoz przewlekłych (trądzik różowaty, łuszczyca) dermatoz zapalnych, grzybic (zarówno paznokci jak i skóry), problemem wypadania włosów, jednym słowem wszystkim czym może zajmować się dermatolog.

 

Więcej

Z wiekiem nasza skóra przestaje produkować tak bardzo nam potrzebny kolagen. Jeśli do tego dołożymy stres, mimikę twarzy, grawitację i używki to możemy być pewni, że zmarszczki na czole dopadną i nas. Kraków to miasto w którym znajdziesz wiele miejsc oferujących sposoby na usunięcie zmarszczek czoła. Kraków ul. Stefana Korbońskiego 12 to jedno z najlepszych miejsc na wykonanie tego typu zabiegów.

 

Czym możemy usunąć zmarszczki na czole? Na to pytanie nasza specjalistka z Yasumi Medestetic Kraków odpowiada jednym zdaniem – toksyna botulinowa!

Na rynku można znaleźć kilka toksyn botulinowych działających w podobny sposób takich jak:

-Botox

-Azzalure

-Bocouture

Wszystkie te preparaty zawierają w sobie toksynę botulinową typu A, wytwarzaną przez beztlenową pałeczkę Clostridium botulinum.

W medycynie estetycznej stosuję się toksynę w postaci oczyszczonej, która rozwija się w specjalnych warunkach, dzięki temu mamy pewność, iż wykonany zabieg nie będzie szkodliwy dla naszego zdrowia.

Jesteś ciekawy jak działa usuwanie zmarszczek w Yasumi Kraków? Już tłumaczymy jak to wszystko wygląda.

Toksyna blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat działa miejscowo dokładnie w miejscach, w których został podany.

Powoduje relaksacje mięśni, zapobiegając ich skurczowi  oraz nie dopuszczając do marszczenie się skóry. Działanie toksyny jest widoczne po około 2-5 dniach od podania, natomiast pełny efekt jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

Zmarszczki na czole to tylko jeden z problemów z jakim może poradzić sobie toksyna botulinowa.

W prasie zabieg botoxem nosi miano zabiegu lunchowego. Jest to prawda, gdyż sam zabieg trwa maksymalnie 15 minut i w żaden sposób nie wpływa na nasze życie codzienne i zawodowe. Wybierając gabinet, w którym wykonasz zabieg z użyciem toksyny botulinowej zwróć szczególną uwagę aby był on przeprowadzony przede wszystkim przez lekarza (nie kosmetyczkę/kosmetologa), posiadającego odpowiednie kwalifikacje i szkolenia w tym kierunku. Toksyna botulinowa- botox jest lekarstwem, dlatego nie powinna być podawana przez nikogo innego jak przez lekarza.

 

Czy usuwanie zmarszczek toksyną botulinową jest dla każdego? W jakich sytuacjach lekarz Yasumi Medestetic Kraków odradza zabieg?

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

–        ciąża

–        karmienie piersią

–        miejscowe infekcje skóry

–        zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastemia gravis)

–        zespół Lamberta Eatona

–        nadwrażliwość na składniki preparatu

–        stosowanie i przyjmowanie niektórych leków (aminoglikozydy, aminochinolony, tetracykliny)

 

Jeśli denerwują cię Twoje zmarszczki na czole, ale nadal nie jesteś przekonany/przekonana – konsultacja z lekarzem w Yasumi Medestetic Kraków rozwieje wątpliwości i obawy.

Kraków ul. Stefana Korbońskiego 12 to idealne miejsce na pozbycie się Twoich mankamentów takich jak zmarszczki z Twojego czoła.

 

Botox to najdłużej stosowany i najbardziej przebadany na rynku preparat wykorzystywany w medycynie estetycznej.  Jest to toksyna botulinowa typu A wytwarzana przez beztlenową pałeczkę Clostridium botulinum. Jest najsilniejszą znaną toksyną spośród wszystkich na rynku. W medycynie estetycznej stosuje się toksynę w postaci oczyszczonej, która rozwija się w specjalnych warunkach.

 

Jak wygląda zabieg z użyciem toksyny botulinowej

Preparat jest podawany przy użyciu cienkiej igły tzw. insulinówki. Ból podczas zabiegu to tylko ten związany z zastrzykiem. odczuwalne jest delikatne pieczenie podczas rozchodzenia się substancji w tkankach. Sam zabieg trwa około 10-15 minut stąd jego popularna na świcie nazwa zabiegu lunchowego. Po zabiegu mogą być widoczne miejsca po wkłuciach. Zabieg nie wyklucza nas z życia zawodowego.

 

Wskazania do zabiegu:

–        zmarszczki poziome czoła

–        zmarszczki pionowe czoła

–        lwia zmarszczka

–        zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki

–        królicze zmarszczki

–        nadpotliwość dłoni i stóp

 

 

Postępowanie po zabiegu:

–        dbanie o czystość miejsc po wkłuciach

–        zachowanie pozycji pionowej przez 2h po zabiegu

–        nie uprawiać sportu w dniu wykonywania zabiegu

–        nie korzystać z sauny i basenu w dniu wykonywania zabiegu

–        zakaz latania samolotem w dniu wykonywania zabiegu

 

 

 

Azzalure jest to toksyna botulinowa typu A, blokująca przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat działa miejscowo dokładnie w miejscach, w których został podany. Powoduje relaksacje mięśni, zapobiegając ich skurczowi oraz nie dopuszczając do marszczenia się skóry. Działanie toksyny jest widoczny po około 2-5 dniach od podania, natomiast pełny efekt jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

Preparat jest podawany przy użyciu cienkiej igły tzw. insulinówki. Ból podczas zabiegu to tylko ten związany z zastrzykiem. Odczuwalne jest delikatne pieczenie podczas rozchodzenia się substancji w tkankach. Sam zabieg trwa około 10-15 minut stąd jego popularna na świcie nazwa zabiegu lunchowego. Po zabiegu mogą być widoczne miejsca po wkłuciach. Zabieg nie wyklucza nas z życia zawodowego.

 

Wskazania do zabiegu:

–        zmarszczki poziome czoła

–        zmarszczki pionowe czoła

–        lwia zmarszczka

–        zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki

–        królicze zmarszczki

–        nadpotliwość dłoni i stóp

 

Postępowanie po zabiegu:

–        dbanie o czystość miejsc po wkłuciach

–        zachowanie pozycji pionowej przez 2h po zabiegu

–        nie uprawiać sportu w dniu wykonywania zabiegu

–        nie korzystać z sauny i basenu w dniu wykonywania zabiegu

–        zakaz latania samolotem w dniu wykonywania zabiegu

Więcej

Z wiekiem nasza skóra przestaje produkować tak bardzo nam potrzebny kolagen. Jeśli do tego dołożymy stres, mimikę twarzy, grawitację i używki to możemy być pewni, że zmarszczki pod  oczami dopadną i nas. Kraków to miasto w którym znajdziesz wiele miejsc oferujących sposoby na usunięcie zmarszczek pod oczami. Yasumi Medestetic przy ul. Stefana Korbońskiego 12 w Krakowie  miejsce godne zaufania.

 

Czym możemy usunąć zmarszczki pod oczami? Na to pytanie nasza Pani doktor Magdalena Pirowska z Yasumi Medestetic Kraków poleca, w zależności od problemu różne rozwiązania i preparaty.

Oczy są najbardziej wymagającą uwagi i pielęgnacji partią naszej twarzy dlatego zabiegi redukujące zmarszczki pod oczami powinny być indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego z nas. W Yasumi Medestetic Kraków proponujemy rozwiązania na każdy z poniższych problemów:

–        zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki – toksyna botulinowa

–        dolina łez – Restylane Vital, Juvederm Volbella, Teosyal Redensity I

–        sucha skóra okolicy oka – Aestetic Dermal RRS Eyes, Teosyal Redensity I

Jak widać, na rynku istnieje wiele preparatów na usuwanie zmarszczek pod oczami. W naszym gabinecie w Krakowie stosujemy preparaty z najwyższej półki, sprawdzone, przebadane i dostępne na rynku już od wielu lat. Kluczowe jest znalezienie takiego zabiegu bądź preparatu, który w pełni spełni nasze oczekiwania, a efekt po będzie dla Nas w 100% satysfakcjonujący.

 

W medycynie estetycznej zabiegi wykonywane są już od dłuższego czasu, dzięki temu mamy pewność, iż wykonany zabieg nie będzie miał złego wpływu na nasz organizm.

Jesteś ciekawy jak działa usuwanie zmarszczek pod oczami np. kurzych łapek w Yasumi Kraków?

Zabieg wykonywany jest przy użyciu toksyny botulinowej, która blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy. Preparat działa miejscowo dokładnie w miejscach, w których został podany. Powoduje relaksację mięśni, zapobiegając ich skurczowi, oraz nie dopuszczając do marszczenia się skóry. Działanie toksyny jest widoczne po około 2-5 dniach od podania, natomiast pełny efekt jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

 

 

Wybierając gabinet, w którym wykonasz zabieg na okolice oczu zwróć szczególną uwagę aby był on przeprowadzony przede wszystkim przez lekarza (nie kosmetyczkę/kosmetologa), posiadającego odpowiednie kwalifikacje i szkolenia w tym kierunku. Wykonując zabiegi na okolice oczu, musisz być pewny/pewna, że wykonuje je osoba kompetentna, której możesz zaufać.

 

Jeśli denerwują cię Twoje zmarszczki w okolicy oczu, ale nadal nie jesteś przekonany/przekonana – konsultacja z lekarzem w Yasumi Medestetic Kraków rozwieje wątpliwości i obawy.

Kraków ul. Stefana Korbońskiego 12 to idealne miejsce na pozbycie się Twoich mankamentów takich jak zmarszczki pod oczami.

 

Jeśli nie jesteś pewny czy możesz wykonać zabieg pod oczy, sprawdź w jakich sytuacjach nasz lekarz z Yasumi Medestetic odradza ich wykonanie. Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

–        ciąża

–        karmienie piersią

–        miejscowe infekcje skóry

–        choroby autoimmunologiczne

–        alergie na składniki preparatu

–        choroby nowotworowe

–        przyjmowanie leków rozrzedzających krew (typu aspiryna, leki przeciwzakrzepowe)

–        stosowanie leków np. aminoglikozydy, aminochinolony, tetracykliny

 

 

Botox to najdłużej stosowany i najbardziej przebadany na rynku preparat wykorzystywany w medycynie estetycznej.  Jest to toksyna botulinowa typu A wytwarzana przez beztlenową pałeczkę Clostridium botulinum. Jest najsilniejszą znaną toksyną spośród wszystkich na rynku. W medycynie estetycznej stosuje się toksynę w postaci oczyszczonej, która rozwija się w specjalnych warunkach.

 

Działanie toksyny

Toksyna blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat działa miejscowo dokładnie w miejscach, w których został podany. Powoduje relaksacje mięśni, zapobiegając ich skurczowi oraz nie dopuszczając do marszczenia się skóry. Działanie toksyny jest widoczny po około 2-5 dniach od podania, natomiast pełny efekt jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

 

Jak wygląda zabieg z użyciem toksyny botulinowej

Preparat jest podawany przy użyciu cienkiej igły tzw. insulinówki. Ból podczas zabiegu to tylko ten związany z zastrzykiem. Odczuwalne jest delikatne pieczenie podczas rozchodzenia się substancji w tkankach. Sam zabieg trwa około 10-15 minut stąd jego popularna na świcie nazwa zabiegu lunchowego. Po zabiegu mogą być widoczne miejsca po wkłuciach. Zabieg nie wyklucza nas z życia zawodowego.

 

Wskazania do zabiegu:

–        zmarszczki poziome czoła

–        zmarszczki pionowe czoła

–        lwia zmarszczka

–        zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki

–        królicze zmarszczki

–        nadpotliwość dłoni i stóp

 

Postępowanie po zabiegu:

–        dbanie o czystość miejsc po wkłuciach

–        zachowanie pozycji pionowej przez 2h po zabiegu

–        nie uprawiać sportu w dniu wykonywania zabiegu

–        nie korzystać z sauny i basenu w dniu wykonywania zabiegu

–        zakaz latania samolotem w dniu wykonywania zabiegu

 

 

Azzalure jest to toksyna botulinowa typu A, blokująca przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, które są ściśle powiązane z liniami wyrazu twarzy. Preparat działa miejscowo dokładnie w miejscach, w których został podany. Powoduje relaksacje mięśni, zapobiegając ich skurczowi  oraz nie dopuszczając do marszczenia się skóry. Działanie toksyny jest widoczny po około 2-5 dniach od podania, natomiast pełny efekt jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

Preparat jest podawany przy użyciu cienkiej igły tzw. insulinówki. Ból podczas zabiegu to tylko ten związany z zastrzykiem. Odczuwalne jest delikatne pieczenie podczas rozchodzenia się substancji w tkankach. Sam zabieg trwa około 10-15 minut stąd jego popularna na świcie nazwa zabiegu lunchowego. Po zabiegu mogą być widoczne miejsca po wkłuciach. Zabieg nie wyklucza nas z życia zawodowego.

 

Wskazania do zabiegu:

–        zmarszczki poziome czoła

–        zmarszczki pionowe czoła

–        lwia zmarszczka

–        zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki

–        królicze zmarszczki

–        nadpotliwość dłoni i stóp

 

Postępowanie po zabiegu:

–        dbanie o czystość miejsc po wkłuciach

–        zachowanie pozycji pionowej przez 2h po zabiegu

–        nie uprawianie sportu w dniu wykonywania zabiegu

–        nie korzystanie z sauny i basenu w dniu wykonywania zabiegu

–        zakaz latania samolotem w dniu wykonywania zabiegu

 

 

Aestetic Dermal RRS Eyes to preparat przeznaczony do mezoterapii wymagającej okolicy oka. Główne działanie tego preparatu to nawilżenie, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawa konturu oczu oraz działanie antyoksydacyjne. Polecany jest dla każdego, kto ma problemy z okolicą oka.

Głównymi składnikami zawartymi w preparacie są:

–        kwas hialuronowy

–        11 antyoksydantów

–        5 flawonoidów

–        3 saponiny

–        6 polifenoli

–        2 peptydy

–        krzem

Zabieg jest wykonywany po znieczuleniu Emlą, cienką igłą. Po zabiegu mogą pojawić się zasinienia, które znikną w ciągu kilku dni.

Dla pełnego efektu zabieg należy wykonywać w serii – 3 zabiegi w odstępie miesięcznym

 

 

Teosyal Redensity I  to preparat przeznaczony do mezoterapii zawierający wysokiej jakości nieusieciowany  kwas zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek. Teosyal Redensity I polecany jest dla skóry wiotkiej, pozbawionej blasku, z drobnymi zmarszczkami. Skóra po zabiegu jest wyraźnie wygładzona, zagęszczona i odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku. Dla osiągnięcia zadowalających efektów zabieg należy przeprowadzić w serii 3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

 

Teosyal Redensity II to preparat dedykowany specjalnie dla delikatnej okolicy oka. Problem cieni pod oczami dotyczy ponad połowy kobiet, które ukończyły 30 rok życia. Przeważnie są one widoczne w kącikach oczu, a z upływem czasu zajmują całą powierzchnię oczodołu. Twarz wygląda na przemęczoną oraz dużo starszą niż jest w rzeczywistości. Przyczyny powstawania cieni są różne. Można do nich zaliczyć m.in. zmęczenie, słabą mikrocyrkulację, styl życia oraz genetyka.  Teosyal Redensity II to preparat zawierający delikatnie usieciowany kwas hialuronowy, kompleks odnawiający a także lidokainę dla lepszego komfortu pacjenta. Żel ma niskie właściwości higroskopijne, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Dodatkowym atutem Redensity II jest to, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia przy ułatwionej technice podawania. Jego przeznaczeniem są głównie okolice oka, ale z powodzeniem może być również wykorzystywany do usuwania delikatnych zmarszczek.

Restylane Skinboosters Vital to preparat przeznaczony do rewitalizacji skóry z oznakami starzenia oraz fotouszkodzeniami. Zawarty w preparacie usieciowany kwas hialuronowy posiada silnie higroskopijne właściwości, dzięki czemu zapewnia nawilżenie głębokich warstw skóry. Może być z powodzeniem wykorzystywany w okolicy oczu oraz na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach. Restylane Skinboosters Vital pozwala osiągnąć następujące efekty:  odbudowę struktury skóry, wzrost elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, długotrwały efekt rewitalizacji oraz promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu. Dla zapewnienia najlepszych efektów zabieg należy wykonać w serii 3 zabiegów co 2-4 tygodnie.

 

Juvederm Volbella jest to preparat w postaci gładkiego żelu o stężeniu 15mg kwasu hialuronowego. Powstał w oparciu o innowacyjną technologię Vycross, która wykorzystuje niższe stężenie kwasu hialuronowego, dzięki czemu obrzęk mogący się pojawić po zabiegu jest mniej widoczny i szybciej ustępuje. Volbella jest wypełniaczem, który może być stosowany zarówno do wygładzenia niepożądanych linii, zmarszczek, fałdów jak i do przywracania utraconej objętości. Można go również stosować do delikatnej okolicy oka w celu wypełnienia zapadniętej okolicy podoczodołowej, kurzych łapek i rewitalizacji. Volbella podawana jest także w zmarszczki gładziny czoła oraz w poziome zmarszczki czoła dając efekt odświeżenia i rozświetlenia skóry twarzy. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy.

 

Dermaheal Eyebag Solution to preparat, który poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując dzięki temu opuchnięcia pod oczami, tzw. worki oraz zapobiega zastojom limfy.  Podanie preparatu zapobiega również odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki podoczami. Dermaheal Eyebag Solution wygładza zmarszczki, uelastycznia, napina, odmładza, rozjaśnia i rozświetla skórę wokół oczu. Głównymi składnikami aktywnymi są peptydy biomimetryczne. Jest to idealny preparat, który redukuje worki i opuchnięcia oraz zapobiegający powstawaniu obrzęków. Zabiegi dla osiągnięcia najlepszych efektów należy wykonywać w serii.

 

Dermaheal Dark Circle Solution to preparat, który rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami dodając tej delikatnej skórze promiennego spojrzenia. Wygładza zmarszczki pod oczami oraz zapobiega ich powstawaniu. Kolejnym zadaniem Dark Circle Solution to zwiększenie syntezy kolageny i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna oraz zmniejszenie syntezy melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwinka co zapobiega powstawaniu cieni pod oczami. Głównymi składnikami aktywnymi są peptydy biomimetryczne.
Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami. Jest to idealny preparat redukujący cienie pod oczami i dający efekt rozjaśnienia.

Więcej

Jednym ze skutków procesu starzenia jest powstawanie różnego rodzaju zmarszczek. Niektóre z nich są bardziej widoczne, i zdradzają nasz wiek, pozostałe są mniej zauważalne. Upływający czas sprawia, iż nasza skóra traci jędrność,staje się coraz mniej elastyczna, a jej koloryt się pogarsza.

Dlatego wypełnianie bruzd nosowo-wargowych stanowi rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą pozbyć się tego mankamentu. W Yasumi Medestetic znajdziesz szereg zabiegów, dzięki którym Twoja skóra na nowo nabierze zdrowego wyglądu.

Bruzdy nosowo wargowe objawiają się jako zagłębienia skóry. Zaczynają się w obrębie skrzydełek nosa i ciągną się aż do kącików ust. Pierwsze bruzdy nosowo wargowe mogą się pojawić już około 25 roku życia, i wraz z upływem lat pogłębiają się i stają coraz bardziej widoczne.

W naszym gabinecie pracujemy tylko na preparatach znanych i renomowanych marek takich jak Restylane czy Juvederm. Są to sprawdzone przez lata preparaty, jak również przez lata udoskonalane, aby w jeszcze lepszy sposób poprawiać urodę. Specjalnymi preparatami sprawdzonymi do wypełniania bruzd nosowo wargowych są: Juvederm Ultra 3, Juvederm Ultra 4, Restylane Defyne i Restylane Lyft.

 

W Yasumi Medestetic przy ul. Stefana Korbońskiego 12 w Krakowie dbamy o komfort pacjentów. W naszym gabinecie stosujemy znieczulenie miejscowe, maścią tak aby zabiegi takie jak wypełnianie bruzd nosowo-wargowych były jak najmniej bolesne. Dodatkowo stosowane preparaty mają dodaną lidokainę.

 

Używane przez nas preparaty służą do wypełniania średnich jak i również głębszych bruzd nosowo wargowych. Głównymi przeciwwskazaniami do wypełniania bruzd nosowo wargowych są:

-ciąża

-karmienie piersią

-alergia na kwas hialuronowy

-alergia na lidocainę

-stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),

-choroby nowotworowe

-choroby autoimmunologiczne

 

Jeśli nie wiesz jaki preparat będzie dla Ciebie najlepszy, zapraszamy do Yasumi Medestetic przy ul. Stefana Korbońskiego 12.

 

Juvederm Ultra 3 należy do rodziny wypełniaczy opartych na 24mg usieciowanym kwasie hialuronowym. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu do preparatu został dołożony środek znieczulający w postaci lidocainy.  Przeznaczony jest do wypełniania średnich oraz głębokich zagłębień skórnych oraz do zwiększania objętości ust i podkreślenia konturu warg.

 

Juvederm Ultra 4 należy do rodziny wypełniaczy opartych na 24mg usieciowanym kwasie hialuronowym. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu do preparatu został dołożony środek znieczulających w postaci lidocainy. Przeznaczony jest do wypełniania głębokich zagłębień skórnych poprzez iniekcję w głęboką warstwę skóry oraz do zwiększania objętości kości policzkowych.

 

Restylane Defyne to następce Emervel Deep zawierający wysokiej klasy kwas hialuronowy, stosowany do liftingu, wygładzania linii marionetki, fałd nosowo – wargowych, zmarszczek. Dzięki dodatkowi lidokainy zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta. Preparat podaje się w skórę właściwą oraz górną warstwę podskórną. Kwas utrzymuje się w skórze od 6 do 9 miesięcy.

 

Restlane Volyme jest to następca Emervel Volume. Preparat ten jest dedykowany do poprawy owalu twarzy. Przeważnie jest podawany na kości jarzmowe do warstwy podkórnej, aby dodać objętości twarzy, zmniejszyć bruzdy nosowo – wargowe oraz chomiczki. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona i odzyskuje młodzieńczy wygląd. Dodatek lidokainy sprawia, że zabieg dla pacjenta jest bardziej komfortowy.

Więcej

Każda z nas o nich marzy, a prawie żadna ich nie ma, co to takiego? Idealne usta. Albo są za wąskie, albo asymetryczne, albo opadają im kąciki, albo pękają. Jak to kobiety - zawsze jest się do czego przyczepić.

Często jest też tak, że nasze usta może i były idealne, ale z wiekiem zaczęły się robić coraz mniejsze? Czy istnieją sposoby, żeby je poprawić? Oczywiście, że istnieją! Powiększanie ust, korekta ich kształtu w gabinecie medycyny estetycznej Yasumi Kraków!

Czy te zabiegi są dla każdego?

Powiększanie ust  wykonywane w gabinecie Yasumi Kraków są przede wszystkim dla osób, które chcą coś w nich zmienić: powiększyć je całe, bądź jedną z ich części, uwydatnić je, podnieść kąciki ust, zlikwidować linie marionetki, bądź zmarszczki palacza, nawilżyć je od środka (polecane szczególnie tym osobom, które pomimo używania wielu pomadek pielęgnacyjnych borykają się z suchością oraz pękaniem ust). Jeśli, któryś z wyżej wymienionych problemów Cię dotyczy to oznacza tylko jedno, że zabieg jest dla Ciebie. Oczywiście ostatecznie do zabiegu kwalifikuje lekarz medycyny estetycznej na konsultacji poprzedzającej zabieg. Podczas konsultacji pani doktor wysłucha Waszych oczekiwań, odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, zweryfikuje czy nie macie przeciwwskazań do zabiegu i zaproponuje plan działania, a mianowicie czy zabieg zostanie wykonany od razu czy w innym terminie, jakim preparatem powinien być przeprowadzony i jaka będzie jego cena.

Więcej

Każdy z nas marzy o wypukłych kościach policzkowych i idealnych rysach. Z wiekiem nasza twarz traci młodzieńczy wygląd, owal się rozmywa, opadają kąciki ust, a fałdy nosowo-wargowe się pogłębiają. Nasza skóra po 25 roku życia zmniejsza produkcję tak bardzo przez nas pożądanego kolagenu, dlatego aby utrzymać jej młody wygląd powinniśmy dostarczać do niej substancji, które będą stymulowały nasz organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Taki efekt pozwala uzyskać właśnie Soft Lifting. Jest to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który zapobiega tworzeniu się zmarszczek i podnosi owal naszej twarzy.

Wybrany preparat podawany jest w większości przypadków wzdłuż linii żuchwy, w okolicach skroni i kości jarzmowych. W Yasumi stosujemy tylko sprawdzone preparaty, które istnieją na rynku już od wielu lat. O doborze preparatu decyduje lekarz po wcześniejszej konsultacji. Do soft liftingu stosujemy m.in. Hydroksyapatyt wapnia – Crystalys, który w głównej mierze służy do zwiększenia objętości tkanek oraz modeluje kształt twarzy. Sculptra (kwas polimlekowy) czy preparaty kwasu hialuronowego (Juvederm Voluma, Restylane Lyft, Restylane Defyne).

Przed każdym zabiegiem dla zwiększenia komfortu pacjenta stosowane jest znieczulenie kremem.

Efekt soft liftingu jest widoczny zaraz po wykonaniu zabiegu. Efekty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, a wszystko uzależnione jest od trybu życia, predyspozycji pacjenta, podanego preparatu i kondycji skóry.

Więcej

Z wypadaniem włosów borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przyczyn wypadania włosów jest wiele. Do najczęstszych z nich należą: zła pielęgnacja – używanie za wysokiej temperatury suszarek, prostownic, farbowanie włosów, nieprawidłowe ich czesanie, związywanie włosów w kok bądź koński ogon, stres, choroby:  niedoczynność i nadczynność tarczycy, toczeń rumieniowaty, wypadanie włosów polekowe, chemioterapia, czynniki genetyczne, niedobory witamin, makro i mikro elementów, zła dieta.

Na część z nich możemy zaradzić sami stosując suplemenety diety oraz prawidłową pielęgnację domową włosów. Są jednak rodzaje wypadania włosów, na które maseczki do włosów nie pomogą i trzeba szukać innych sposobów. Z pomocą przychodzi gabinet medycyny estetycznej Yasumi Medestetic Kraków. Nasz lekasz specjalista dermatolog dr Magdalena Pirowska podczas konsultacji przeprowadzi dokładny wywiad, zbada włosy i skórę głowy, zaproponuje leczenie farmakologiczne oraz ewentualne wspomagające zabiegi z medycyny estetycznej.

 

Więcej

Każdy z nas się poci. Nadmiar ciepła jest w ten sposób oddawany przez nasz organizm. Niestety niektórzy pocą się zdecydowanie bardziej od innych, i w takim przypadku mamy do czynienia z nadpotliwością. Osoby dotknięte tą przypadłością mają stale wilgotne dłonie, pachy, stopy czy ręce. Jest to dość kłopotliwe i krępujące. Osoba odczuwa dyskomfort, zażenowanie, a życie towarzyskie jest utrudnione. Nie pomagają tu standardowe sposoby, czyli częste kąpiele, czy przewiewne ubrania.

Leczenie nadpotliwości w Yasumi Medestetic w Krakowie opiera się na zabiegu z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Procedura ta polega na wstrzyknięciu botoxu, w tych miejscach gdzie występują gruczoły potowe. Ta metoda powoduje, iż ich praca zostaję zatrzymana, a tym samym pot nie jest wydzielany. Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie możemy powtórzyć procedurę.

Więcej

Masz dość ćwiczeń i diety po których nie widzisz spektakularnych efektów? Fałdy tłuszczu są nadal widoczne, a Ty nie wiesz jak poradzić sobie z tym problem? Szukasz sposobu, dzięki któremu pozbędziesz się tłuszczu? Czy istnieje skuteczny i bezpieczny sposób, aby pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej?

Usuwanie tłuszczu w Yasumi Medestetic Kraków to rozwiązanie dla Ciebie.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg wykonywany przez lekarza. Preparat Aqualyx, czyli roztwór niezawierający  fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu).  Jest to jedyna alternatywa usuwania tłuszczu bez skalpela. Preparat ten jest bardzo wszechstronny, dlatego w Yasumi w Krakowie stosujemy go na  wielu partiach ciała (ramiona, uda, kolana, kark, brzuch, plecy, twarz, piersi czy pośladki)

 

Więcej

Przyjęło się, że dłonie to wizytówka każdego człowieka. Piękne i wypielęgnowane świadczą nie tylko o tym, że dbamy o nie, ale również o naszym wieku. Niestety tak jak zmarszczki na szyi zdradzają nasz wiek, tak również dłonie dokładnie pokazują ile lat mamy.

Jak starzeją się nasze dłonie?

Starzeją się tak samo jak skóra na innych częściach ciała, niestety dodatkowo są narażone na wiele innych czynników, które przyśpieszają ich starzenie, takich jak warunki atmosferyczne – mróz w zimie, promienie UV w lecie, stałe używanie detergentów (bez rękawic ochronnych) oraz częste ich mycie. Jeśli do tego dołożymy brak odpowiedniej pielęgnacji to skóra dłoni ma naprawdę ciężko.

Poza zmarszczkami, które z wiekiem wyjdą u wszystkich, skóra dłoni staje się cienka, pergaminowa, możemy się również spodziewać plam soczewicowatych (zwanych błędnie starczymi bądź wątrobowymi).

Jakie są sposoby, aby zachować jak najdłużej młodą skórę na dłoniach?

Więcej

Chcesz aby Twoja skóra nabrała lepszego wyglądu, a jednocześnie oczekujesz naturalnego efektu? Mezoterapia twarzy wykonywana w gabinecie Yasumi Kraków jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Jej zadaniem jej przywrócenie skórze młodego i świeżego wyglądu.

Mezoterapia twarzy umożliwia  wprowadzenie substancji aktywnych pod skórę, tam gdzie używane przez nas kosmetyki do pielęgnacji domowej nie docierają. W Yasumi Medestetic przy ul, Stefana Korbońskiego 12 w Krakowie, zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjent ma pewność, iż jest w dobrych rękach. Lekarz wykonując mezoterapię, nakłuwa skórę, co wpływa korzystnie na jej przebudowę. Decyduje również o doborze preparatu, jakim wykonywana jest mezoterapia.

Przy wykonywaniu mezoterapii nie ma ograniczeń wiekowych. Jest ona zalecana nawet u osób młodych, od 25 roku życia. Zabieg jest też wykonywany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Więcej