Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Monika –
Monika

Monika, czyli artystyczna dusza, której pasją są paznokcie. Potrafi sprawić, że każde dłonie wyglądają pięknie. Dzięki swoim umiejętnością plastycznym potrafi wyczarować fantastyczne wzorki na paznokciach sprawiając, że są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Dodatkowo specjalizuje się również w przedłużaniu rzęs.

Ada –
Ada

Absolwentka kosmetologii, całym sercem oddana swojej pracy. Dokładna i ambitna, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabiegi, wykonuje również zabiegi manicure i pedicure.

Kasia –
Kasia

Kosmetyczka z ogromnym stażem, pasją i wiedzą. Oprócz tzw. białej kosmetyki specjalizuje się w makijażu permanentnym, wizażu i przedłużaniu rzęs. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach czego efektem jest m.in. zdobycie 5ego poziomu w Kwalifikacji Międzynarodowej KSSK

Kasia –
Kasia

Manager, który przypadkiem 15 lat temu znalazł się w branży kosmetycznej. Od tej pory kosmetyka i medycyna estetyczna stały się jej nową drogą życiową i pasją. Obecnie zajmuje się również asystowaniem przy przeszczepach włosów.

Karolina –
Karolina

Manager, od lat pasjonatka kosmetyki, kosmetyków i wszelkich związanych z tym nowinek. Uwielbia wynajdywać nowości i testować je na sobie. Jej ulubioną dziedziną kosmetyki jest wizaż co widać po ilości kosmetyków w szufladach. 

Gosia –
Gosia

Prawie 20 letnie doświadczenie mówi samo za siebie. Gosia uwielbia rozpieszczać swoje klientki masażami, a także uwielbia jak zabiegi przez nią wykonywane przynoszą pożądane efekty. Kocha kontakt z ludźmi i uwielbia z nimi rozmawiać.

Marta –
Marta

Od kilkunastu lat w zawodzie. Specjalizuje się w paznokciach żelowych. Jako artystyczna dusza doskonale odnajduje się w wykonywaniu makijażów na różne okazje. Prywatnie w wolnych chwilach projektuje i szyje ubrania.

Wojciech Pirowski – Chirurg, onkolog
Wojciech Pirowski

Chirurg, onkolog

Chirurg z tytułem specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Perfekcjonista w każdym calu kochający pracę przy stole operacyjnym, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. W Yasumi zajmuje się wykonywaniem usg piersi, biopsje gruboigłowe piersi i węzłów chłonnych, usg żył kończyn dolnych, zabiegami skleroterapii piankowej oraz usuwaniem wszelkiego rodzaju znamion. Posiada certyfikat usg Piersi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Magdalena Pirowska – Lekarz
Magdalena Pirowska

Lekarz

Magdalena Pirowska specjalista dermatolog od lat zajmująca się medycyną estetyczną, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach. Może pochwalić się m. in. szkoleniem w Bombaju z przeszczepu włosów metodą FUE. Poszukiwaczka zabiegów idealnych.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie