Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Kasia –
Kasia

Kosmetyczka z ogromnym stażem, pasją i wiedzą. Oprócz tzw. białej kosmetyki specjalizuje się w makijażu permanentnym, wizażu i przedłużaniu rzęs. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach czego efektem jest m.in. zdobycie 5ego poziomu w Kwalifikacji Międzynarodowej KSSK

Kasia –
Kasia

Manager, który przypadkiem 15 lat temu znalazł się w branży kosmetycznej. Od tej pory kosmetyka i medycyna estetyczna stały się jej nową drogą życiową i pasją. Obecnie zajmuje się również asystowaniem przy przeszczepach włosów.

Karolina –
Karolina

Manager, od lat pasjonatka kosmetyki, kosmetyków i wszelkich związanych z tym nowinek. Uwielbia wynajdywać nowości i testować je na sobie. Jej ulubioną dziedziną kosmetyki jest wizaż co widać po ilości kosmetyków w szufladach. 

Gosia –
Gosia

Prawie 20 letnie doświadczenie mówi samo za siebie. Gosia uwielbia rozpieszczać swoje klientki masażami, a także uwielbia jak zabiegi przez nią wykonywane przynoszą pożądane efekty. Kocha kontakt z ludźmi i uwielbia z nimi rozmawiać.

Marta –
Marta

Od kilkunastu lat w zawodzie. Specjalizuje się w paznokciach żelowych. Jako artystyczna dusza doskonale odnajduje się w wykonywaniu makijażów na różne okazje. Prywatnie w wolnych chwilach projektuje i szyje ubrania.

Wojciech Pirowski – Chirurg, onkolog
Wojciech Pirowski

Chirurg, onkolog

Chirurg z tytułem specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Perfekcjonista w każdym calu kochający pracę przy stole operacyjnym, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. W Yasumi zajmuje się wykonywaniem usg piersi, biopsje gruboigłowe piersi i węzłów chłonnych, usg żył kończyn dolnych, zabiegami skleroterapii piankowej oraz usuwaniem wszelkiego rodzaju znamion. Posiada certyfikat usg Piersi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Magdalena Pirowska – Lekarz
Magdalena Pirowska

Lekarz

Magdalena Pirowska specjalista dermatolog od lat zajmująca się medycyną estetyczną, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach. Może pochwalić się m. in. szkoleniem w Bombaju z przeszczepu włosów metodą FUE. Poszukiwaczka zabiegów idealnych.

Partnerzy - strona w budowie

Współpraca - strona w budowie