Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Zabiegi na ciało

Laser pracujący w trybie Q-Switch, Nd-YAG, o długości fali 1064nm i 532 nm. jest urządzeniem pozwalającym na usuwanie tatuażu bez uszkodzenia skóry i związanym z tym ryzykiem powstania zmian bliznowatych. Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu wiąże się z wprowadzeniem do terapii laserowej specyficznej funkcji Q-Switch. Istotą tego systemu jest zastosowanie bardzo krótkiego impulsu, o dużej energii. W naszym gabinecie testy laserowe i konsultacje są bezpłatne.

Więcej

Przyjęło się, że dłonie to wizytówka każdego człowieka. Piękne i wypielęgnowane świadczą nie tylko o tym, że dbamy o nie, ale również o naszym wieku. Niestety tak jak zmarszczki na szyi zdradzają nasz wiek, tak również dłonie dokładnie pokazują ile lat mamy.

Jak starzeją się nasze dłonie?

Starzeją się tak samo jak skóra na innych częściach ciała, niestety dodatkowo są narażone na wiele innych czynników, które przyśpieszają ich starzenie, takich jak warunki atmosferyczne – mróz w zimie, promienie UV w lecie, stałe używanie detergentów (bez rękawic ochronnych) oraz częste ich mycie. Jeśli do tego dołożymy brak odpowiedniej pielęgnacji to skóra dłoni ma naprawdę ciężko.

Poza zmarszczkami, które z wiekiem wyjdą u wszystkich, skóra dłoni staje się cienka, pergaminowa, możemy się również spodziewać plam soczewicowatych (zwanych błędnie starczymi bądź wątrobowymi).

Jakie są sposoby, aby zachować jak najdłużej młodą skórę na dłoniach?

Więcej