Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Zabiegi na twarz

Każdy z nas chce w jakiś sposób odnowić swoją skórę. Część natomiast pragnie wygładzić blizny potrądzikowe z młodzieńczych lat, spłycić drobne zmarszczki, oczyścić i zwęzić pory, czy uregulować produkcję sebum. Z pomocą przychodzą nam tutaj zabiegi złuszczające i peelingi, które możemy wykonać w gabinecie Yasumi Medestetic w Krakowie. Systematyczne złuszczanie naszej skóry w warunkach domowych nie przyniesie takich efektów i rezultatów, jak wykonanie profesjonalnych peelingów medycznych.

Jak działają peelingi i zabiegi złuszczające w naszymi gabinecie Yasumi Medestetic Kraków? Peelingi chemiczne w naszym gabinecie w Krakowie polegają na kontrolowanym złuszczaniu skóry pod wpływem substancji chemicznych.

Więcej

Starzenie się jest nieuniknionym procesem, który dotknie w pewnym wieku każdego z nas. Dotyczy to całego naszego organizmu, jednak najbardziej widoczny upływ czasu zarówno dla nas samych jak i dla otoczenia jest starzenie się naszej skóry. Skóra szczególnie na twarzy narażona jest bardziej na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak słońce, wiatr, mróz, dlatego musimy bardziej o nią dbać i ją chronić. Z wiekiem maleje również produkcja kolagenu oraz włókien elastynowych, co skutkuje zmniejszonym napięciem oraz sprężystością skóry. Skóra wiotczeje, przesuwa się w dół i tym samym powoduje ubytki w objętości tkanek. Głównym zadaniem zabiegów wolumetrycznych wykonywanych przez specjalistę Yasumi Medestetic Kraków jest     odbudować objętość naszej twarzy, przede wszystkim w okolicy kości jarzmowych i w okolicy doliny łez. Innymi słowy wolumetria to „podciągnięcie” skóry. Bardzo często również jest określana jako bezoperacyjny lifting.

Głównymi wskazaniami do wolumetrii jest nadanie utraconej objętości, poprawa owalu twarzy, modelowanie policzków, wyszczuplenie twarzy, modelowanie linii żuchwy i brody. 
Zabieg wolumetrii w Yasumi Medestetic w Krakowie jest przeprowadzany w sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu  można wrócić do codziennych czynności.

Więcej

Ostatnio coraz częściej określa się bruksizm mianem choroby XXI wieku. Dopada on coraz więcej ludzi, zwłaszcza młodych, aktywnych zawodowo, którzy na co dzień narażeni są na stresowe sytuacje. Czym objawia się brusksizm? Jest to patologiczne zaciskanie zębów oraz zgrzytanie nimi podczas snu. Zgrzytanie zębami odbywa się nieświadomie, dlatego nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować. Nacisk siły zębów jest tak mocny, iż może doprowadzić do destrukcji płytki nazębnej. Leczenie bruksizmu jest konieczne, gdyż może on nieść ze sobą poważne konsekwencje takie jak:

  • uszkodzenie, bóle i nadwrażliwość zębów
  • zmiany w obrębie żuchwy
  • przewlekły wzrost napięcia mięśniowego
  • bóle głowy, w skrajnych przypadkach przewlekłe migreny

Leczenie bruksizmu opiera się między innymi na zastosowaniu szyny, która będzie chronić zęby. Jest to jednak przejściowe rozwiązanie. Leczenie bruksizmu w Yasumi Medestetic Kraków polega na zastosowaniu terapii toksyną botulinową, która pomoże w relaksacji mięśni a tym samym zlikwiduje problem. Czym jest toksyna botulinowa? Przede wszystkim jest to najdłużej stosowany i przebadany na rynku preparat wykorzystywany w medycynie estetycznej, całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu.

Więcej

Każda z nas o nich marzy, a prawie żadna ich nie ma, co to takiego? Idealne usta. Albo są za wąskie, albo asymetryczne, albo opadają im kąciki, albo pękają. Jak to kobiety - zawsze jest się do czego przyczepić.

Często jest też tak, że nasze usta może i były idealne, ale z wiekiem zaczęły się robić coraz mniejsze? Czy istnieją sposoby, żeby je poprawić? Oczywiście, że istnieją! Powiększanie ust, korekta ich kształtu w gabinecie medycyny estetycznej Yasumi Kraków!

Czy te zabiegi są dla każdego?

Powiększanie ust  wykonywane w gabinecie Yasumi Kraków są przede wszystkim dla osób, które chcą coś w nich zmienić: powiększyć je całe, bądź jedną z ich części, uwydatnić je, podnieść kąciki ust, zlikwidować linie marionetki, bądź zmarszczki palacza, nawilżyć je od środka (polecane szczególnie tym osobom, które pomimo używania wielu pomadek pielęgnacyjnych borykają się z suchością oraz pękaniem ust). Jeśli, któryś z wyżej wymienionych problemów Cię dotyczy to oznacza tylko jedno, że zabieg jest dla Ciebie. Oczywiście ostatecznie do zabiegu kwalifikuje lekarz medycyny estetycznej na konsultacji poprzedzającej zabieg. Podczas konsultacji pani doktor wysłucha Waszych oczekiwań, odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania, zweryfikuje czy nie macie przeciwwskazań do zabiegu i zaproponuje plan działania, a mianowicie czy zabieg zostanie wykonany od razu czy w innym terminie, jakim preparatem powinien być przeprowadzony i jaka będzie jego cena.

Więcej

Każdy z nas marzy o wypukłych kościach policzkowych i idealnych rysach. Z wiekiem nasza twarz traci młodzieńczy wygląd, owal się rozmywa, opadają kąciki ust, a fałdy nosowo-wargowe się pogłębiają. Nasza skóra po 25 roku życia zmniejsza produkcję tak bardzo przez nas pożądanego kolagenu, dlatego aby utrzymać jej młody wygląd powinniśmy dostarczać do niej substancji, które będą stymulowały nasz organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Taki efekt pozwala uzyskać właśnie Soft Lifting. Jest to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg, który zapobiega tworzeniu się zmarszczek i podnosi owal naszej twarzy.

Wybrany preparat podawany jest w większości przypadków wzdłuż linii żuchwy, w okolicach skroni i kości jarzmowych. W Yasumi stosujemy tylko sprawdzone preparaty, które istnieją na rynku już od wielu lat. O doborze preparatu decyduje lekarz po wcześniejszej konsultacji. Do soft liftingu stosujemy m.in. Hydroksyapatyt wapnia – Crystalys, który w głównej mierze służy do zwiększenia objętości tkanek oraz modeluje kształt twarzy. Sculptra (kwas polimlekowy) czy preparaty kwasu hialuronowego (Juvederm Voluma, Restylane Lyft, Restylane Defyne).

Przed każdym zabiegiem dla zwiększenia komfortu pacjenta stosowane jest znieczulenie kremem.

Efekt soft liftingu jest widoczny zaraz po wykonaniu zabiegu. Efekty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, a wszystko uzależnione jest od trybu życia, predyspozycji pacjenta, podanego preparatu i kondycji skóry.

Więcej

Przebarwienia są problemem dotyczącym wielu osób,częściej występują u kobiet. Przyczyn powstawania przebarwień jest wiele. Możemy do nich zaliczyć: skłonności dziedziczne, nadmierną ekspozycję na słońce (często w połączeniu z niektórymi ziołami lub lekami) natomiast do najczęstszych należą zaburzenia hormonalne, dlatego też z tym problemem borykają się głównie kobiety przyjmujące doustną antykoncepcję hormonalną, w ciąży oraz mające problemy w nieustabilizowanymi hormonami. Bardzo ważne jest zapobieganie powstawaniu przebarwień, poprzez stosowanie preparatów przeciwsłonecznych z wysokim filtrem, a najlepiej SPF 50+ oraz częste ich uzupełnianie. Co to oznacza w praktyce? Tylko to, że jeśli nałożymy filtr rano wychodząc z domu, nie będzie on działał cały dzień, aż do demakijażu, bądź kąpieli. Czynność tę należy powtarzać kilkukrotnie, szczególnie jeśli jesteśmy narażeni na długotrwałą ekspozycję na słońce. Jeśli niestety nabawiliśmy się już przebarwień obecna medycyna estetyczna oraz kosmetologia proponuje kilka rozwiązań, aby z nimi walczyć. W naszym gabinecie Yasumi Medestetic w Krakowie zabiegi, które mają na celu usuwanie przebarwień przeprowadza zarówno lekarz medycyny estetycznej jak i kosmetyczki.

Więcej

Chcesz aby Twoja skóra nabrała lepszego wyglądu, a jednocześnie oczekujesz naturalnego efektu? Mezoterapia twarzy wykonywana w gabinecie Yasumi Kraków jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Jej zadaniem jej przywrócenie skórze młodego i świeżego wyglądu.

Mezoterapia twarzy umożliwia  wprowadzenie substancji aktywnych pod skórę, tam gdzie używane przez nas kosmetyki do pielęgnacji domowej nie docierają. W Yasumi Medestetic przy ul, Stefana Korbońskiego 12 w Krakowie, zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjent ma pewność, iż jest w dobrych rękach. Lekarz wykonując mezoterapię, nakłuwa skórę, co wpływa korzystnie na jej przebudowę. Decyduje również o doborze preparatu, jakim wykonywana jest mezoterapia.

Przy wykonywaniu mezoterapii nie ma ograniczeń wiekowych. Jest ona zalecana nawet u osób młodych, od 25 roku życia. Zabieg jest też wykonywany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Więcej