Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Bruzdy nosowo wargowe – Kraków – Yasumi gabinet medycyny estetycznej

Jednym ze skutków procesu starzenia jest powstawanie różnego rodzaju zmarszczek. Niektóre z nich są bardziej widoczne, i zdradzają nasz wiek, pozostałe są mniej zauważalne. Upływający czas sprawia, iż nasza skóra traci jędrność,staje się coraz mniej elastyczna, a jej koloryt się pogarsza.

Dlatego wypełnianie bruzd nosowo-wargowych stanowi rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą pozbyć się tego mankamentu. W Yasumi Medestetic znajdziesz szereg zabiegów, dzięki którym Twoja skóra na nowo nabierze zdrowego wyglądu.

Bruzdy nosowo wargowe objawiają się jako zagłębienia skóry. Zaczynają się w obrębie skrzydełek nosa i ciągną się aż do kącików ust. Pierwsze bruzdy nosowo wargowe mogą się pojawić już około 25 roku życia, i wraz z upływem lat pogłębiają się i stają coraz bardziej widoczne.

W naszym gabinecie pracujemy tylko na preparatach znanych i renomowanych marek takich jak Restylane czy Juvederm. Są to sprawdzone przez lata preparaty, jak również przez lata udoskonalane, aby w jeszcze lepszy sposób poprawiać urodę. Specjalnymi preparatami sprawdzonymi do wypełniania bruzd nosowo wargowych są: Juvederm Ultra 3, Juvederm Ultra 4, Restylane Defyne i Restylane Lyft.

 

W Yasumi Medestetic przy ul. Stefana Korbońskiego 12 w Krakowie dbamy o komfort pacjentów. W naszym gabinecie stosujemy znieczulenie miejscowe, maścią tak aby zabiegi takie jak wypełnianie bruzd nosowo-wargowych były jak najmniej bolesne. Dodatkowo stosowane preparaty mają dodaną lidokainę.

 

Używane przez nas preparaty służą do wypełniania średnich jak i również głębszych bruzd nosowo wargowych. Głównymi przeciwwskazaniami do wypełniania bruzd nosowo wargowych są:

-ciąża

-karmienie piersią

-alergia na kwas hialuronowy

-alergia na lidocainę

-stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),

-choroby nowotworowe

-choroby autoimmunologiczne

 

Jeśli nie wiesz jaki preparat będzie dla Ciebie najlepszy, zapraszamy do Yasumi Medestetic przy ul. Stefana Korbońskiego 12.

 

Juvederm Ultra 3 należy do rodziny wypełniaczy opartych na 24mg usieciowanym kwasie hialuronowym. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu do preparatu został dołożony środek znieczulający w postaci lidocainy.  Przeznaczony jest do wypełniania średnich oraz głębokich zagłębień skórnych oraz do zwiększania objętości ust i podkreślenia konturu warg.

 

Juvederm Ultra 4 należy do rodziny wypełniaczy opartych na 24mg usieciowanym kwasie hialuronowym. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu do preparatu został dołożony środek znieczulających w postaci lidocainy. Przeznaczony jest do wypełniania głębokich zagłębień skórnych poprzez iniekcję w głęboką warstwę skóry oraz do zwiększania objętości kości policzkowych.

 

Restylane Defyne to następce Emervel Deep zawierający wysokiej klasy kwas hialuronowy, stosowany do liftingu, wygładzania linii marionetki, fałd nosowo – wargowych, zmarszczek. Dzięki dodatkowi lidokainy zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta. Preparat podaje się w skórę właściwą oraz górną warstwę podskórną. Kwas utrzymuje się w skórze od 6 do 9 miesięcy.

 

Restlane Volyme jest to następca Emervel Volume. Preparat ten jest dedykowany do poprawy owalu twarzy. Przeważnie jest podawany na kości jarzmowe do warstwy podkórnej, aby dodać objętości twarzy, zmniejszyć bruzdy nosowo – wargowe oraz chomiczki. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona i odzyskuje młodzieńczy wygląd. Dodatek lidokainy sprawia, że zabieg dla pacjenta jest bardziej komfortowy.

  • Cena: Od 1200 - szczegółowy cennik na dole strony