Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Kriolipoliza - Kraków - YASUMI Gabinet kosmetyczny

Zima to czas, w którym łatwiej przybrać na wadze – to właśnie wtedy jesteśmy mniej aktywni, więcej czasu spędzamy w domu i częściej sięgamy po „coś do przegryzienia”. Samo zimno sprzyja jednak utracie tkanki tłuszczowej – kriolipoliza w Yasumi Kraków to nowoczesna i bezpieczna metoda wymrażania zbędnego tłuszczu. Robi Ci się zimno na samą myśl? Niepotrzebnie – zabieg jest bezbolesny. Dowiedz się, na czym polega kriolipoliza i kto może z niej skorzystać.

Kriolipoliza – działanie udowodnione naukowo

Naukowe fakty potwierdzające efektywność tej metody przedstawili w 2009 roku amerykańscy lekarze, popierając je licznymi badaniami in vitro i in vivo. Udowodnili, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki i już w temperaturze 0 stopni Celsjusza ulegają zniszczeniu.

Zabieg zmniejsza objętość podskórnej tkanki tłuszczowej aż o ok. 40%. Poddając się kriolipolizie, ostateczny, docelowy rezultat możesz zaobserwować po 3 miesiącach od wykonania zabiegu. Kriolipoliza w Yasumi Kraków wykonywana jest przy użyciu urządzenia Freeze and Slimming System.

Na czym polega kriolipoliza?

Przykładamy głowicę do wybranej partii ciała, a urządzenie wyposażone w próżniowy aplikator zasysa tkankę tłuszczową. Za sprawą niskiej temperatury, komórki tłuszczowe które są wypełnione lipidami przechodzą ze stanu ciekłego w stały i zostają poddane procesowi krystalizacji.

Walka z tłuszczem bez bólu

Kriolipoliza w Yasumi Kraków nie jest zabiegiem bolesnym. Jedynymi skutkami ubocznymi, które mogą wystąpić po zabiegu kriolipolizy są siniaki, niewielkie zaczerwienienie i opuchlizna w miejscu przyłożenia głowicy. Zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z zabiegu? Głównym warunkiem jest chęć trwałego pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań, a do codziennej aktywności, w tym uprawiania sportu możesz wrócić już kolejnego dnia. W międzyczasie Twoje ciało poddane tej swoistej „terapii szokowej”, dzięki naturalnym procesom metabolicznym pozbywa się zbędnego tłuszczu.

Kriolipoliza w Yasumi Kraków – czego możesz się spodziewać?

Pojedynczy zabieg trwa ok. 1 godzinę. W trakcie jednego zabiegu wykonujemy maksymalnie 3 przyłożenia głowicy na 3 różne partie ciała. Nasze urządzenie zabiegowe wyposażone jest w 2 odrębne głowice, przez co możemy poddać zabiegowi 2 partie ciała jednocześnie. Dzięki temu czas zabiegu jest krótszy, a Twój komfort zdecydowanie większy. W przypadku tego samego obszaru zabieg możesz powtórzyć po 3 miesiącach.

Kriolipoliza w Yasumi Kraków – dlaczego powinnaś ją wybrać?

Kriolipoliza jest jednym z najczęściej polecanych w naszym gabinecie zabiegów wyszczuplających. Jego główną zaletą jest długotrwały efekt. Zabieg jest znakomitą, bezoperacyjną alternatywą dla równie skutecznej, ale jednocześnie bolesnej i inwazyjnej liposukcji. Ponadto nie zostawia po sobie blizn. Twoja skóra staje się po takim zabiegu bardziej elastyczna i jędrniejsza.

Idealna metoda na trudne przypadki

Kriolipolizę możesz wykonywać na różne partie ciała, takie jak:

 • biodra,
 • uda,
 • brzuch,
 • nogi,
 • okolice ramion.

 

Dzięki tej metodzie pozbędziesz się też nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów ciała, jak np. dolna część pleców czy okolice kolan. Kriolipoliza przeprowadzana przez ekspertów Yasumi Kraków jest bardzo skuteczną metodą modelowania sylwetki. Zabieg kriolipolizy można wykonywać bez ograniczeń tego typu. Najprościej możemy go opisać w 3 słowach; efektywny, szybki i bezbolesny.

Zimno zamiast skalpela

Temperatura wymrażania komórek tłuszczowych ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta, grubości tkanki tłuszczowej i miejsca poddawanemu zabiegowi. Nie istnieją żadne inne metody poza inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi, które w tak szybki sposób umożliwią Ci redukcję tkanki tłuszczowej. W przypadku kriolipolizy, mimo iż na efekty musisz chwilę poczekać, są one długotrwałe!

Po kilku dniach po zabiegu dostrzeżesz różnicę w obwodzie uda lub ramienia, jednak już po upływie 4 tygodni rozpoczyna się stopniowy proces usuwania tłuszczu z organizmu i wtedy zauważysz spektakularne efekty. Kriolipoliza w Yasumi Kraków to metoda, której efekty zobaczysz tylko w lustrze, ale również zmierzysz w centymetrach i zważysz na wadze.

Kriolipoliza w Yasumi Kraków – czy są jakieś przeciwskazania?

Ani Twój typ skóry, ani wiek nie jest przeciwskazaniem do zabiegu. Jak każdy zabieg kosmetyczny, kriolipoliza nie może być wykonywana we wszystkich przypadkach.

Główne przeciwskazania to:

 • choroby nerek,
 • rozrusznik serca i wątroby oraz metalowe elementy w ciele,
 • ciąża i okres laktacji
 • menstruacja
 • choroby nowotworowe,
 • stany zapalne, odmrożenia, świeże blizny, rany oraz problemy dermatologiczne w miejscu zabiegowym,
 • ciężkie choroby serca i układu krwionośnego,
 • epilepsja,
 • zaburzenia czucia, nadwrażliwość na bodźce termiczne.

Jeśli te dolegliwości Cię nie dotyczą, a Twoim głównym problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej, zapraszamy do skorzystania z zabiegu i rezerwacji terminu wizyty. Kriolipoliza działa nie tylko na ciało, ale i na ducha – pomoże Ci pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów oraz zwiększy Twoją pewność siebie. 

 • Cena: Od 100 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na ciało, wyszczuplające, redukcja cellulitu, ujędrnianie
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, trądzikowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: brzuch, boki, ramiona, uda, kolana, plecy (górna część)
 • Na problem: cellulit, nadwaga